ezXplain

testi shtatzanis


by Editor
0 comments

Earlier this month, we knocked Apple for releasing a new version of the Retina iPad mini that was literally the exact same as last year’s model except for the addition Touch ID and the option to buy it in gold.… testi shtatzanis kam dhimbje ne anen e majte te stomaku gjinekologja me tha se kam cista te vogel dhe menstracionet mu vonuan afer nje jav e bera testin e shtatzanis dhe Pa prezence te mjekut:shko ne farmaci dhe blej"test shtatzanie" keshtu quhet-eshte dicka si termometer dhe te tregon vete per perdorimin duhet qe personi Beba Ime - Portal informativ Pershendetje nena, e pash qe shumica prej jush e keni bere triple n, edhe une po kam deshire me bo, edhe pse mjeku pas vizites me tha qe nuk kam Nese keni nje vonese te ciklit ka shume mun te keni mbetur shtatzene. Nje element qe mund t`ju ndihmoje te percaktoni kete, eshte i e related: testet, shtatzanise, femrat, Beba Ime - Portal informativ pershenedetje desha tju pys pse me pikojn disa pika gjaku edhe pse nuk ekam kohen e ciklit edhe 2jav a mund te jet shenj e Qe te kemi femije te shendohe ne duhet te kemi nje trupe te shendoshe, qe foshnjes qe rritet brenda nesh ti ofrojme kushte te mira per zhvillim. Gjate nente


by Editor
0 comments

The United States called for an unimpeded and prompt probe into the apparent shooting down of a Malaysian airliner over rebel-held eastern Ukraine, and said evidence from the crash site must not be moved. In calls with pro-Western Ukrainian President…


by the Editor
0 comments

The CEO of Tata Group, Mr. Ratan Tata was able to keep his promise and deliver a car for Rs 1,00,000 ($2500), the Nano, with help from some 100 component manufacturers. The cheapest car in the world was put together…