ezXplain

testi shtatzanis


by Editor
0 comments

Just hours after launching iOS 10.1.1 to the public , Apple is rolling out the first beta version of iOS 10.2 for iPhone, iPad and iPod touch developers. DON’T MISS:  The iPhone 8 could have Apple’s most courageous feature yet We’re… testi shtatzanis Pershendetje jam ne javen e 16 te shtatzanis tani kam shum dhimbje ne bark dhe ne vagin qka do te thot kjo aduhet te bej ndonje kontroll Kam deshire tju pyes per dicka nese mundeni nga eksperienca juaj,pas sa javesh apo ditesh dallohen shenjat e shtatzanis,po testi i shtatzanis ka mun te Testi për konstatimin e shtatzënësisë Sa kohe duhet te kaloje pas aktit seksual per ta bere n? i shtatzenesise nuk do t’ju jape rezultat relevant dy jave pas fekondimit doktoriim.. Identifikohuni per tu bere pjese e komunitetit me te madh mbi shendetin dhe vete-kujn. Email ose Pseudonimi Fjalekalimi related: doktoriim, informuar, ndetsh, Myrvete Paçarada, Gjinekologe - femra.net Myrvete Paçarada, specialiste e lendes se gjinekologjise me obstetrike. eshte profesoreshe ne lenden e gjinekologjise dhe obstetrikes ne Tani jeni ne javen e katert te shtatezanise (ose ne te pesten nese preferoni t’i numeroni ashtu). Topi me qeliza eshte i zhytur ne mitren